Kolaj Poster

Fotoğraf albümünüzü topluca tek bir postere bastırmak ve sevdiğiniz kişiye sevdiği fotoğrafların tümünü tek bir yerde görebileceği bir hediye sunmak isterseniz kolaj poster sizin için doğru bir seçim olacaktır. Dilerseniz fotoğraflarınıza sizin için anlamlı şekiller verebiliriz: Kalp, isminizin baş harfleri gibi..
Yorumlar 7 Yorum
Onur Akkuş

-

Şefika Keskin

Teşekkür ederiz, Emeğinize sağlık

Muhsin Uzun

Çok beğendim, ellerinize sağlık.
Okuluma geldi kargo, görenler de çok beğendi.
Fakat ben olsam kalbi az küçültür diğer resimleri büyütürdüm
Ortadaki resmi de mail olarak orijinal boyutunda isteseydiniz keşke.
Görüntü kalitesi daha yüksek olurdu
Güzel bir doğumgünü hediyesi oldu
Ellerinize sağlık
Okulumdan sipariş verecek arkadaşların direktörlüğünü ben yapacağım


Teşekkürler Muhsin Bey. Eleştrilerinizi dikkate alacağız.
Hediye Poster
Serenat Şahin

Urunumu teslim aldim.elinize saglik tasarim haliyle birebir..ilerleyen zamanlarda tekrar calisma dilegiyle.

Buse Karadayı

Emeğinize sağlık, şimdi odamın duvarını süslüyor

ESER NALÇACI

Açıkcası çok tedirgindim. Güvenilir firma mı, güzel olacak mı diye çok endişelenmiştim. Çok hızlı çalışıyorsunuz; müşteri hizmetlerinden de çok yardımcı oldular. Ben memnun kaldım, mutluyum. Herkese de tavsiye ederim.

Tablonuz için yaptığımız tasarım email veya whatsApp ile onayınıza sunulur. Onayınız ile tablonuz üretilir.

Yapılan tasarımı inceleyip gerekli gördüğünüz tüm değişiklikleri talep edebilirsiniz. Siz onay verinceye kadar tasarım süreci devam eder.

Tasarımı gördünüz beklediğiniz gibi değil. Zevkler ve renkler tartışılmaz. Size hemen ücretinizi iade ederiz. Bizim için memnuniyetiniz herşeyden daha değerlidir. Ürünü teslim aldıktan sonra ürün kalitesini beğenmezseniz yine koşulsuz ücretiniz iade edilir.

Fotoğraflarınızın sizin için ne kadar özel ve değerli olduğunu biliyoruz. Tasarım için bize gönderdiğiniz fotoğraflar işimiz biter bitmez silinir, siz istemediğiniz sürece hiç bir yerde yayınlanmaz.

Tablolarımız genellikle hediye amaçlı sipariş verilmektedir ve özel bir güne yetişmesi gerekmektedir. Bu yüzden ürününüzü mümkün olan en kısa sürede kargoya veriyoruz. Zorunlu sebepler hariç sipariş verdiğiniz günün ertesi iş günü ürününüzü kargoluyoruz.

Sipariş sürecinde yaşadığınız konfora şaşıracaksınız. Karmaşık formlarla, sipariş numaralarıyla, anlamsız süreçlerle uğraşmayacaksınız. Sorularınız mı var, aklınıza bir şey mi takıldı, tasarımız ne aşamada, kargonuz nerede: Hepsi bir whatsApp mesajı rahatlığında. Sipariş öncesi ve sonrası sizi whatsApp butonumuza bekleriz. Orada işini çok seven ve tüm sürece hakim müşteri temsilcimiz bekliyor.

Kanvas tablo katmanları

1. Pürüzsüz yüzeyli dijital baskıya özel yarı parlak baskı medyası. Renkleri canlı, detayları net gösterir. Solmaz sudan, nemden etkilenmez.

2. Destek süngeri gerginliği sağlar, yüzeyde göze hoş gelmeyen dalgalanmaları önler. Yumuşak ve zarif bir etki verir.

3. Destek mukavvası tablonun zamanla esnemesini ve kötü görünmesini engeller. Dayanıklılık sağlar.

4. Fırınlanmış ahşap taşıyıcı eğilmez bükülmez nemden etkilenmez.

Bu 4 nedenle ürünlerimiz çok uzun ömürlüdür ve son derece şık görünmektedir. Kalitesini yakından gördüğünüzde çok daha iyi hissedeceksiniz.