Size Özel Film Posteri

Size Özel Film Posteri sizin fotoğraflarınızla size özel olarak hazırlanacak bir tasarımdır. Bu tasarım seçtiğiniz baskı türünde basılıp kargo ile adresinize gönderilir. Baskı türü seçip sipariş oluştur butonuna bastıktan sonra fotoğraf yükleme alanına yönlendirileceksiniz.
119.00 TL 119.00
" Sevdiğiniz filmin starı siz ve sevdikleriniz olsun... "
Klasik hediyelerden farklı bir arayış içine girip de bu sayfaya kadar geldiyseniz, aradığınız hediyeyi buldunuz demektir:) Sevdiklerinize en sevdikleri filmin posterinde yer aldığı bir hediye vermek ister misiniz? FİLM POSTERİ SEÇENEKLERİ kısmından poster seçeneklerimize gös atabilirsiniz.
Tasarım için gerekenler: Seçeceğiniz filmin bakış ve duruşuna uygun açılarda fotoğraflarınız gereklidir. Fotoğrafınızdan ne kadar iyi bir tasarım çıkar emin değilseniz sipariş öncesinde info@hediyeposter.com email adresimize veya 0505 972 71 91 nolu whatsApp hattımıza fotoğrafınızı göndererek tasarımcımıza danışabilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
Film Posteri Seçenekleri
Yorumlar 11 Yorum
Kübra Çöp

Elime ulaştı teşekkür ederim elinize sağlık işten arkadaşlarda çok begendi

Gaye Şumlu

Abim ve tüm ailem çok beğendi tabloyu tekrar teşekkürler

Gözde Onurlu

Siparişim 1 günde elime ulaştı.çok kaliteli çok beğendim.profesyonel çalışıyorsunuz.herkese tavsiye ederim

Mahpeyker Gürcan

Fotoblok film afişim elime ulaştı. Çok teşekkür ederim.

Özlem Ankaralı

Sizden yaptırdığım 3. tablo , her defasında çok beğenerek evimizin baş köşesinde yer buldu. Eşim ve çocuklarıma bu güzel süprizi yaşatmak çok güzeldi. Gören herkesin nereden yaptırdın sorularıysa hiç bitmiyor. Her yıl ürün seçeneğiniz arttığı için karar vermekte zorlanıyorum ama artık biliyorum ki hangi seçenek olursa olsun sonuç mükemmel olacak. Sizinle çalışmak çok güzeldi, emeğiniz ve ilginiz için teşekkürler

 

Nurhan Güzel

Siparişim özellikle istediğim gibi hızlı ve güvenli bir şekilde elime ulaştı. Sonuç mu? Tabiki mükemmel :) Sevgili eşime evlilik yıldönümümüze özel flim posteri yaptırsım. Sipariş verdikten sonra hızlı bir şekilde iletişime geçilmesi,dataylar ile ayrı ayrı ilgilenilmesi beni çok memnun etti. Güvenli ve kaliteli bir şiddetle tavsiye edilir..posterimize saatlerce güldük Nurhan aydın Yorumumu sayfanızda hata verdiği için paylaşamdım,benim için dilerseniz paylaşabilirsiniz... Teşekkürler

Bunları da düşünebilirsiniz