Size Özel Film Posteri

Size Özel Film Posteri sizin fotoğraflarınızla size özel olarak hazırlanacak bir tasarımdır. Bu tasarım seçtiğiniz baskı türünde basılıp kargo ile adresinize gönderilir. Baskı türü seçip sipariş oluştur butonuna bastıktan sonra fotoğraf yükleme alanına yönlendirileceksiniz.
119.00 TL 119.00
" Sevdiğiniz filmin starı siz ve sevdikleriniz olsun... "
Klasik hediyelerden farklı bir arayış içine girip de bu sayfaya kadar geldiyseniz, aradığınız hediyeyi buldunuz demektir:) Sevdiklerinize en sevdikleri veya sevebilecekleri filmin posterinde yer aldığı bir hediye vermek, rüyalarını gerçeğe dönüştürmek gibi olsa gerek. Sevdiğinize, kendisinin de içinde bulunduğu film posteri hediye edip, bu ilginç hediye ile şaşırtıcı ve ilginç süpriz yapabilirsiniz. Dilerseniz en sevdiği film ile, dilerseniz tamamen size özel bir tasarım ile. Filminizi seçin, fotoğraflarınızı gönderin, Sizin fotoğraflarınızdan oluşmuş gerçek boyutta basılmış posterinizi kargo ile adresinize teslim edelim. Sayfanın en altında bulunan FİLM POSTERİ SEÇENEKLERİ kısmından tasarımını yapılmasını istediğiniz film posterini seçebilirsiniz.
Tasarım için gerekenler: Seçeceğiniz filmin bakış ve duruşuna uygun açılarda fotoğraflarınız gereklidir. Fotoğrafınızdan ne kadar iyi bir tasarım çıkar emin değilseniz sipariş öncesinde info@hediyeposter.com email adresimize veya 0505 972 71 91 nolu whatsApp hattımıza fotoğrafınızı göndererek tasarımcımıza danışabilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
Yorumlar 8 Yorum
Mahpeyker Gürcan
Fotoblok film afişim elime ulaştı. Çok teşekkür ederim.
Özlem Ankaralı
Sizden yaptırdığım 3. tablo , her defasında çok beğenerek evimizin baş köşesinde yer buldu. Eşim ve çocuklarıma bu güzel süprizi yaşatmak çok güzeldi. Gören herkesin nereden yaptırdın sorularıysa hiç bitmiyor. Her yıl ürün seçeneğiniz arttığı için karar vermekte zorlanıyorum ama artık biliyorum ki hangi seçenek olursa olsun sonuç mükemmel olacak. Sizinle çalışmak çok güzeldi, emeğiniz ve ilginiz için teşekkürler  
Nurhan Güzel
Siparişim özellikle istediğim gibi hızlı ve güvenli bir şekilde elime ulaştı. Sonuç mu? Tabiki mükemmel :) Sevgili eşime evlilik yıldönümümüze özel flim posteri yaptırsım. Sipariş verdikten sonra hızlı bir şekilde iletişime geçilmesi,dataylar ile ayrı ayrı ilgilenilmesi beni çok memnun etti. Güvenli ve kaliteli bir şiddetle tavsiye edilir..posterimize saatlerce güldük Nurhan aydın Yorumumu sayfanızda hata verdiği için paylaşamdım,benim için dilerseniz paylaşabilirsiniz... Teşekkürler
burcu gürlek
firmanızdan sevdiklerime ve dostlarıma kalıcı hediyeler yaptırmaya bayılıyorum.onların yüzündeki gülümsemeye sebep olduğunuz için çok teşekkürler.ellerinize,emeğinize sağlık.  
berk deniz
kaliteli işçilik.gerçekten harika bir site kurmuşsunuz.  
Neslihan Ballıklıoğlu
film posteri siparişim dün elime ulaştı harika bi hediye oldu iyi ki tesadüfen bu siteye denk gelmişim kendimle gurur duydum :D herşey için teşekkür ederim ellerinize sağlık bu hediye çok keyifli oldu tüm isteklerim rahatlıkla yerine geldi çookkkkk teşekkürlerrr :D

Tablonuz için yaptığımız tasarım email veya whatsApp ile onayınıza sunulur. Onayınız ile tablonuz üretilir.

Yapılan tasarımı inceleyip gerekli gördüğünüz tüm değişiklikleri talep edebilirsiniz. Siz onay verinceye kadar tasarım süreci devam eder.

Tasarımı gördünüz beklediğiniz gibi değil. Zevkler ve renkler tartışılmaz. Size hemen ücretinizi iade ederiz. Bizim için memnuniyetiniz herşeyden daha değerlidir. Ürünü teslim aldıktan sonra ürün kalitesini beğenmezseniz yine koşulsuz ücretiniz iade edilir.

Fotoğraflarınızın sizin için ne kadar özel ve değerli olduğunu biliyoruz. Tasarım için bize gönderdiğiniz fotoğraflar işimiz biter bitmez silinir, siz istemediğiniz sürece hiç bir yerde yayınlanmaz.

Tablolarımız genellikle hediye amaçlı sipariş verilmektedir ve özel bir güne yetişmesi gerekmektedir. Bu yüzden ürününüzü mümkün olan en kısa sürede kargoya veriyoruz. Zorunlu sebepler hariç sipariş verdiğiniz günün ertesi iş günü ürünününüzü kargoluyoruz.

Sipariş sürecinde yaşadığınız konfora şaşıracaksınız. Karmaşık formlarla, sipariş numaralarıyla, anlamsız süreçlerle uğraşmayacaksınız. Sorularınız mı var, aklınıza bir şey mi takıldı, tasarımız ne aşamada, kargonuz nerede: Hepsi bir whatsApp mesajı rahatlığında. Sipariş öncesi ve sonrası sizi whatsApp butonumuza bekleriz. Orada işini çok seven ve tüm sürece hakim müşteri temsilcimiz bekliyor.

Kanvas tablo katmanları

1. Pürüzsüz yüzeyli dijital baskıya özel yarı parlak baskı medyası. Renkleri canlı, detayları net gösterir. Solmaz sudan, nemden etkilenmez.

2. Destek süngeri gerginliği sağlar, yüzeyde göze hoş gelmeyen dalgalanmaları önler. Yumuşak ve zarif bir etki verir.

3. Destek mukavvası tablonun zamanla esnemesini ve kötü görünmesini engeller. Dayanıklılık sağlar.

4. Fırınlanmış ahşap taşıyıcı eğilmez bükülmez nemden etkilenmez.

Bu 4 nedenle ürünlerimiz çok uzun ömürlüdür ve son derece şık görünmektedir. Kalitesini yakından gördüğünüzde çok daha iyi hissedeceksiniz.

Film Posteri Seçenekleri
Bunları da düşünebilirsiniz