Sevgiliye Sözler

Sevgiliye Sözler sizin fotoğraflarınızla size özel olarak hazırlanacak bir tasarımdır. Bu tasarım seçtiğiniz baskı türünde basılıp kargo ile adresinize gönderilir. Baskı türü seçip sipariş oluştur butonuna bastıktan sonra fotoğraf yükleme alanına yönlendirileceksiniz.
95.00 TL 95.00 950


Fotoblok 5mm. sert malzemedir. Tasarımınız bu malzeme üzerine basılır. Arkasındaki yapışkan ile kolayca istenilen yüzeye asılır.
Kanvas Tablo, Fotoğraf baskısına özel gerilebilir dayanıklı malzemeye basılan ve kurutulmuş ahşap şase üzerine gerilerek tablo haline getirilen 2,5 cm kalınlıkta dekoratif ürünümüzdür. Tablo içindeki sünger ve sert levha zamanla esnemeyi engeller, çok daha şık bir görünüm kazandırır.
Fotoğraf kağıdına basılan tasarımınız tercihinize göre siyah, beyaz, gümüş veya altın rengi çerçeve içerisinde hazır şekilde gönderilir. Kırılmaz pvc cam ile kaplıdır.
* Başlangıç fiyatıdır. Baskı türüne ve boyuta göre fiyat değişir. Kargo ücreti 12 TL. 
150 TL üstü ücretsiz kargo
" Sizin için anlamlı olan söz ve yazılardan kalp şeklinde tablo "
Sevgi ayrıntılarda gizlidir. Sevdiğiniz bir şarkıyı, bir şiiri yada sizin için anlamlı herhangi bir yazıyı kalp şeklinde hediye edin. Bu ürün tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda özelleştirilebilir. Fon rengi değişebilir, belki bir iki fotoğrafınız boş alanlarda kullanılabilir. Sözlerin bir kısmı farklı renkle vurgulanabilir. Sizin hayalgücünüze kalmış. Sipariş formunda kullanılmasını istediğiniz yazıyı ve istiyorsanız fotoğrafı bize gönderin, tasarımcılarımızın yapacağı çalışmayı görerek onaylayın, hazırlanmış ürün kapınıza gelsin.
Tasarım için gerekenler: Sizin için anlamlı olan herhangi bir yazı, söz (tekrar ederek kullanılabilir), şiir, şarkı sözü kullanılabilir. Dilerseniz fonda fotoğrafınız yer alabilir. Yada arka plan için düz beyaz yerine istediğiniz bir fon olabilir. Siz sizin için önemli olanları belirtin gerisini tasarımcımıza bırakın. Fotoğrafınızdan ne kadar iyi bir tasarım çıkar emin değilseniz sipariş öncesinde info@hediyeposter.com email adresimize veya 0505 972 71 91 nolu whatsApp hattımıza fotoğrafınızı göndererek tasarımcımıza danışabilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
Yorumlar 11 Yorum
Adem Topuksakal

.

Hilal Oktan

Ürünüm geldi çok güzel çok beğendim harika hatta kardeşimde yaptırmayı düşünüyor

Merve Sevinç

Merhaba. Tablo elime ulaştı çok teşekkür ederim çok güzel

Büşra Suntay

Kargom elime ulaştı cok ama cok begendim.şube çalışanı arkadaşlarda inanılmaz begendi. tekrar elinize emeğinize saglık

Esin Zengin

Teşekkür ediyorum ulaştı bize çok güzell.  Emeğinize çok teşekkür edıyorum

Bayram Kurt

İlgi ve alakaniz için biz teşekkür ederiz.Umdugumuzdan daha mukemmel bi poster cikmis ortaya hediyemizi verdigimiz öğretmenimizin mutluluğu görülmeye değerdi.Ellerinize sağlık başarılarinizin devamini diliyorum.

Tablonuz için yaptığımız tasarım email veya whatsApp ile onayınıza sunulur. Onayınız ile tablonuz üretilir.

Yapılan tasarımı inceleyip gerekli gördüğünüz tüm değişiklikleri talep edebilirsiniz. Siz onay verinceye kadar tasarım süreci devam eder.

Tasarımı gördünüz beklediğiniz gibi değil. Zevkler ve renkler tartışılmaz. Size hemen ücretinizi iade ederiz. Bizim için memnuniyetiniz herşeyden daha değerlidir. Ürünü teslim aldıktan sonra ürün kalitesini beğenmezseniz yine koşulsuz ücretiniz iade edilir.

Fotoğraflarınızın sizin için ne kadar özel ve değerli olduğunu biliyoruz. Tasarım için bize gönderdiğiniz fotoğraflar işimiz biter bitmez silinir, siz istemediğiniz sürece hiç bir yerde yayınlanmaz.

Tablolarımız genellikle hediye amaçlı sipariş verilmektedir ve özel bir güne yetişmesi gerekmektedir. Bu yüzden ürününüzü mümkün olan en kısa sürede kargoya veriyoruz. Zorunlu sebepler hariç sipariş verdiğiniz günün ertesi iş günü ürününüzü kargoluyoruz.

Sipariş sürecinde yaşadığınız konfora şaşıracaksınız. Karmaşık formlarla, sipariş numaralarıyla, anlamsız süreçlerle uğraşmayacaksınız. Sorularınız mı var, aklınıza bir şey mi takıldı, tasarımız ne aşamada, kargonuz nerede: Hepsi bir whatsApp mesajı rahatlığında. Sipariş öncesi ve sonrası sizi whatsApp butonumuza bekleriz. Orada işini çok seven ve tüm sürece hakim müşteri temsilcimiz bekliyor.

Kanvas tablo katmanları

1. Pürüzsüz yüzeyli dijital baskıya özel yarı parlak baskı medyası. Renkleri canlı, detayları net gösterir. Solmaz sudan, nemden etkilenmez.

2. Destek süngeri gerginliği sağlar, yüzeyde göze hoş gelmeyen dalgalanmaları önler. Yumuşak ve zarif bir etki verir.

3. Destek mukavvası tablonun zamanla esnemesini ve kötü görünmesini engeller. Dayanıklılık sağlar.

4. Fırınlanmış ahşap taşıyıcı eğilmez bükülmez nemden etkilenmez.

Bu 4 nedenle ürünlerimiz çok uzun ömürlüdür ve son derece şık görünmektedir. Kalitesini yakından gördüğünüzde çok daha iyi hissedeceksiniz.

Bunları da düşünebilirsiniz