Suluboya Tablo - Rüya

Suluboya Tablo - Rüya sizin fotoğraflarınızla size özel olarak hazırlanacak bir tasarımdır. Bu tasarım seçtiğiniz baskı türünde basılıp kargo ile adresinize gönderilir. Baskı türü seçip sipariş oluştur butonuna bastıktan sonra fotoğraf yükleme alanına yönlendirileceksiniz.
65.00 TL 65.00


Fotoblok 5mm. sert malzemedir. Tasarımınız bu malzeme üzerine basılır. Arkasındaki yapışkan ile kolayca istenilen yüzeye asılır.
Kanvas Tablo, Fotoğraf baskısına özel gerilebilir dayanıklı malzemeye basılan ve kurutulmuş ahşap şase üzerine gerilerek tablo haline getirilen 2,5 cm kalınlıkta dekoratif ürünümüzdür. Tablo içindeki sünger ve sert levha zamanla esnemeyi engeller, çok daha şık bir görünüm kazandırır.
Fotoğraf kağıdına basılan tasarımınız tercihinize göre siyah, beyaz, gümüş veya altın rengi çerçeve içerisinde hazır şekilde gönderilir. Kırılmaz pvc cam ile kaplıdır.
* Başlangıç fiyatıdır. Baskı türüne ve boyuta göre fiyat değişir. Kargo ücreti 9 TL. 
150 TL üstü ücretsiz kargo
" Rüya gibi bir tablo ile fotoğraflarınıza anlam katın "
Sevdiğiniz bir fotoğraftan suluboya görünümlü tasarımlar. Duvarlarınızı süsleyecek ve çok anlamlı bir hediye olacak bu ürünümüz için sizin için anlamı olan herhangi bir fotoğrafı bize gönderebilirsiniz.
Tasarım için gerekenler: Sevdiğiniz bir fotoğrafı göndermeniz yeterlidir. Fotoğrafınızdan ne kadar iyi bir tasarım çıkar emin değilseniz sipariş öncesinde info@hediyeposter.com email adresimize veya 0505 972 71 91 nolu whatsApp hattımıza fotoğrafınızı göndererek tasarımcımıza danışabilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
Yorumlar 7 Yorum
Büşra Suntay
Kargom elime ulaştı cok ama cok begendim.şube çalışanı arkadaşlarda inanılmaz begendi. tekrar elinize emeğinize saglık
Erdal Yılmaz
Paketi yeni açtım.Teşekkür ediyorum,çok güzel olmuş,elinize emeğinize sağlık!..
Nurpembe Çakır
Tablonun kalınlığı ve kalitesi çok güzel fakat baskı değil elle çizilmiş suluboya olmasını beklerdim. .Gönderilen fotoğraf önizlemede gönderdiğiniz hali gibi diyebilirim.Çok teşekkürler ellerinize sağlık

İlginiz için teşekkür ederiz Nurpembe Hanım. Güle güle kullanınız. Tüm ürünlerimiz bilgisayarda tasarlanmakta ve onaylanan tasarım dijital baskı ile alınmaktadır.
Hediye Poster
Tuğba Köseoğlu
Neşe İpekgil
ürünü çok begendiler. hatta soranlar oldu:) adresinizi verdim cok tesekkürler
Kadir Geniş
Tablo beklediğimden çok daha güzel geldi. Şimdi duvarda yerini süslüyor. Hediye paketi de istemiştim ama sanırım arada atlandı. Tüm emekleriniz için çok teşekkür ederim.

Tablonuz için yaptığımız tasarım email veya whatsApp ile onayınıza sunulur. Onayınız ile tablonuz üretilir.

Yapılan tasarımı inceleyip gerekli gördüğünüz tüm değişiklikleri talep edebilirsiniz. Siz onay verinceye kadar tasarım süreci devam eder.

Tasarımı gördünüz beklediğiniz gibi değil. Zevkler ve renkler tartışılmaz. Size hemen ücretinizi iade ederiz. Bizim için memnuniyetiniz herşeyden daha değerlidir. Ürünü teslim aldıktan sonra ürün kalitesini beğenmezseniz yine koşulsuz ücretiniz iade edilir.

Fotoğraflarınızın sizin için ne kadar özel ve değerli olduğunu biliyoruz. Tasarım için bize gönderdiğiniz fotoğraflar işimiz biter bitmez silinir, siz istemediğiniz sürece hiç bir yerde yayınlanmaz.

Tablolarımız genellikle hediye amaçlı sipariş verilmektedir ve özel bir güne yetişmesi gerekmektedir. Bu yüzden ürününüzü mümkün olan en kısa sürede kargoya veriyoruz. Zorunlu sebepler hariç sipariş verdiğiniz günün ertesi iş günü ürünününüzü kargoluyoruz.

Sipariş sürecinde yaşadığınız konfora şaşıracaksınız. Karmaşık formlarla, sipariş numaralarıyla, anlamsız süreçlerle uğraşmayacaksınız. Sorularınız mı var, aklınıza bir şey mi takıldı, tasarımız ne aşamada, kargonuz nerede: Hepsi bir whatsApp mesajı rahatlığında. Sipariş öncesi ve sonrası sizi whatsApp butonumuza bekleriz. Orada işini çok seven ve tüm sürece hakim müşteri temsilcimiz bekliyor.

Kanvas tablo katmanları

1. Pürüzsüz yüzeyli dijital baskıya özel yarı parlak baskı medyası. Renkleri canlı, detayları net gösterir. Solmaz sudan, nemden etkilenmez.

2. Destek süngeri gerginliği sağlar, yüzeyde göze hoş gelmeyen dalgalanmaları önler. Yumuşak ve zarif bir etki verir.

3. Destek mukavvası tablonun zamanla esnemesini ve kötü görünmesini engeller. Dayanıklılık sağlar.

4. Fırınlanmış ahşap taşıyıcı eğilmez bükülmez nemden etkilenmez.

Bu 4 nedenle ürünlerimiz çok uzun ömürlüdür ve son derece şık görünmektedir. Kalitesini yakından gördüğünüzde çok daha iyi hissedeceksiniz.

Bunları da düşünebilirsiniz