Öğretmenler Günü İçin Mozaik Tablo

Öğretmenler Günü İçin Mozaik Tablo sizin fotoğraflarınızla size özel olarak hazırlanacak bir tasarımdır. Bu tasarım seçtiğiniz baskı türünde basılıp kargo ile adresinize gönderilir. Baskı türü seçip sipariş oluştur butonuna bastıktan sonra fotoğraf yükleme alanına yönlendirileceksiniz.
95.00 TL 95.00


Fotoblok 5mm. sert malzemedir. Tasarımınız bu malzeme üzerine basılır. Arkasındaki yapışkan ile kolayca istenilen yüzeye asılır.
Kanvas Tablo, Fotoğraf baskısına özel gerilebilir dayanıklı malzemeye basılan ve kurutulmuş ahşap şase üzerine gerilerek tablo haline getirilen 2,5 cm kalınlıkta dekoratif ürünümüzdür. Tablo içindeki sünger ve sert levha zamanla esnemeyi engeller, çok daha şık bir görünüm kazandırır.
Kargo beklemeye zamanınınız yoksa ve bizden alacağınız tasarımı fotoğrafçılarda veya baskı merkezlerinde bastırma imkanınız varsa bu seçeneği işaretleyiniz. Sipariş esnasında bastırmak istediğiniz boyutu belirtebilirsiniz.
* Başlangıç fiyatıdır. Baskı türüne ve boyuta göre fiyat değişir. Kargo ücreti 9 TL. 
150 TL üstü ücretsiz kargo
" 24 Kasım öğretmenler gününde öğretmeninize özel hazırlanmış mozaik tablo. Tablonun her karesinde öğrencilerin ve öğretmeninizin fotoğrafları. Sevgi detaylarda gizlidir. "
Öğretmeninize ömür boyu unutmayacağı bir tablo hediye etmek ister misiniz? Fotoğraflarınızı toplayıp bize gönderin, unutulmaz bir hatıra olacak hediyenizi sizin için hazırlayalım. Çok sevdiğiniz öğretmeninize Öğretmenler gününde sıradışı bir sürpriziniz olsun.
Tasarım için gerekenler: 50 adet ile 300 adet arasında fotoğraf gereklidir. İçlerinden en sevdiğiniz fotoğrafı ana fotoğraf olarak belirleyebilirsiniz. Fotoğrafınızdan ne kadar iyi bir tasarım çıkar emin değilseniz sipariş öncesinde info@hediyeposter.com email adresimize veya 0505 972 71 91 nolu whatsApp hattımıza fotoğrafınızı göndererek tasarımcımıza danışabilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. .....
...Ürün hakkında daha fazla bilgi göster

Fotomozaik için yılların deneyimi ile özel bir teknik geliştirdik. Bu teknik ile;

  1. Her türlü fotoğraf (karanlık, düşük çözünürlüklü vs) ana fotoğraf olarak kullanılabilmektedir yeterki sizin sevdiğiniz bir fotoğraf olsun.
  2. Kareler için en az 50 en çok 300 fotoğraf gönderin, uygun mu diye dert etmeyin. Çünkü biz tüm fotoğrafları tek tek elden geçiriyoruz. Uygun olmayanları uyumlu hale getiriyoruz.
  3. Özel tekniğimiz ile hem ana fotoğraf net olacak, hem de karelerdeki fotoğraflar gayet anlaşılır olacak.
  4. Fotomozaik tasarımlarımızı bir software yardımı ile amatörce yapılan tasarımlarla karıştırmayın. Bizim tekniğimiz 9 aşamalı bir grafik tasarım sürecidir.

Netlik önemlidir

10 yılı aşkın süredir geliştirdiğimiz özel grafik teknikleri olmadan yapılacak fotomozaik soldaki gibi olacaktır. Kısa sürede yapılan bu tür çalışmaları piyasada bol bol bulabilirsiniz. Biz sağdaki gibi hem karelerin net olduğu, hem de ana fotoğrafın capcanlı olduğu tasarımlar yapıyoruz. Bunu yapmak için sadece software kullananlara göre çok daha fazla zaman harcıyoruz. İşini çok iyi bilen grafik tasarımcılarla çalışıyoruz.

Yorumlar 42 Yorum
Davut Şen
Teşekkürler
 ,
Gülşah Yener
Gercekten emeklerinize saglik goruntu kalitesi ilginiz alakanız icin coook tesekkur ederiz. Öğretrmenimizin gözündeki o ışıltı herşeye değerdi. Hala okulda konuşuluyor tablomuz.
 ,
Yasemin Akıncı
Çok güzel, çok da şık oldu. Ben bayıldım Ellerinize, emeğinize sağlık
 ,  ,  ,
Burcu Onut
Çok duygulandi öğretmenimiz çok çok beğendi ya nasıl anlatsam bilmiyorum işinizi bu kadar iyi yaptığınız için çok teşekkürler yolunuz açık olsun. Öğretmenimize manevi değeri çok yüksek bir hediyemiz oldu sayenizde .Gerçekten çok ince çalısmıssınız fotoğrafların baskı kalitesi görüntü kalitesi kargolanmasina kadar herşey titizlikle hazırlanmıştı ilginize anlayışınıza yardımlarınıza sabriniza çok teşekkürler @hediyeposter
 ,  ,  ,
Burcu Macit
Cok tesekkür ederim hiç zarar görmeden siparişimizi aldık.
 ,
Gülay Demirci
Çok teşekkür ederiz. Öğretmenizmiz de çok beğendi. Gözleri doldu. Çok değişik bir hediye oldu

Tablonuz için yaptığımız tasarım email veya whatsApp ile onayınıza sunulur. Onayınız ile tablonuz üretilir.

Yapılan tasarımı inceleyip gerekli gördüğünüz tüm değişiklikleri talep edebilirsiniz. Siz onay verinceye kadar tasarım süreci devam eder.

Tasarımı gördünüz beklediğiniz gibi değil. Zevkler ve renkler tartışılmaz. Size hemen ücretinizi iade ederiz. Bizim için memnuniyetiniz herşeyden daha değerlidir. Ürünü teslim aldıktan sonra ürün kalitesini beğenmezseniz yine koşulsuz ücretiniz iade edilir.

Fotoğraflarınızın sizin için ne kadar özel ve değerli olduğunu biliyoruz. Tasarım için bize gönderdiğiniz fotoğraflar işimiz biter bitmez silinir, siz istemediğiniz sürece hiç bir yerde yayınlanmaz.

Tablolarımız genellikle hediye amaçlı sipariş verilmektedir ve özel bir güne yetişmesi gerekmektedir. Bu yüzden ürününüzü mümkün olan en kısa sürede kargoya veriyoruz. Zorunlu sebepler hariç sipariş verdiğiniz günün ertesi iş günü ürünününüzü kargoluyoruz.

Sipariş sürecinde yaşadığınız konfora şaşıracaksınız. Karmaşık formlarla, sipariş numaralarıyla, anlamsız süreçlerle uğraşmayacaksınız. Sorularınız mı var, aklınıza bir şey mi takıldı, tasarımız ne aşamada, kargonuz nerede: Hepsi bir whatsApp mesajı rahatlığında. Sipariş öncesi ve sonrası sizi whatsApp butonumuza bekleriz. Orada işini çok seven ve tüm sürece hakim müşteri temsilcimiz bekliyor.

Kanvas tablo katmanları

1. Pürüzsüz yüzeyli dijital baskıya özel yarı parlak baskı medyası. Renkleri canlı, detayları net gösterir. Solmaz sudan, nemden etkilenmez.

2. Destek süngeri gerginliği sağlar, yüzeyde göze hoş gelmeyen dalgalanmaları önler. Yumuşak ve zarif bir etki verir.

3. Destek mukavvası tablonun zamanla esnemesini ve kötü görünmesini engeller. Dayanıklılık sağlar.

4. Fırınlanmış ahşap taşıyıcı eğilmez bükülmez nemden etkilenmez.

Bu 4 nedenle ürünlerimiz çok uzun ömürlüdür ve son derece şık görünmektedir. Kalitesini yakından gördüğünüzde çok daha iyi hissedeceksiniz.

Bunları da düşünebilirsiniz