Türkiye'de ilk defa bu hediye hizmetini sunarak yeni bir sektör yaratan Hediyeposter kurulduğu günden bu yana pek çok kişiye sıradışı bir hediye fırsatı sundu. Kimi müşterilerimiz evlenme teklifini posterlerimizle yaptı. Kimileri kendini affettirdi, kimileri sevdiklerini Hediyeposter'le şaşırttı. 

Hediyeposter şu anda dünyanın en kaliteli poster baskı makinasına sahiptir(HP 6100). Tasarımını yaptığımız posterleri en kaliteli poster kağıdı veya kanvasa basmaktayız. Hiç bir konuda kaliteden taviz vermeden hizmetimizi sürdürmekteyiz. Tasarımı onaylar onaylamaz baskınızı alıp kargoya iletmekteyiz. Posterinizin olağanüstü hızla hazırlanıp size ulaştırılmasını buna borçluyuz. Aynı zamanda uzman grafikerlerden oluşan tecrübeli bir kadro ile sizlere hizmet vermekteyiz. Sahip olduğumuz bilgi ve birikimle en doğru şekilde yönlendirerek en iyi ve en yaratıcı hediyeyi almanıza yardımcı oluyoruz.

Hediyeposter.com'dan Alışveriş Yapmanız için 5 Sebep

  1. Kişiye özel hediye poster hizmetini Türkiye'de ilk sunan firma olarak, bu konuda deneyim kazanmış tasarımcılarla hareket etmiş olursunuz.
  2. Tasarım ve baskı aşaması bizzat kendi üretimimiz olduğundan, tedarikçi firma ile değil, her aşamaya hakim, daha esnek ekibimizle çalışırsınız.Böylece zamandan kazanırsınız.
  3. Hizmet aldığınızda taleplerinizi aracılarla değil, direkt bu işi yapan tasarımcılarımıza iletmiş olursunuz. Bu sebeple sorularınız ve talepleriniz için attığınız tüm maillere çok hızlı cevap alırsınız.
  4. Siparişinizi verdiğiniz anda değil, tasarımcılarımız tarafından fotoğraflarınız incelendikten ve uygunluğuna bakıldıktan sonra ödemeyi gerçekleştirmiş olursunuz. Böylece süprizle karşılaşmamış olursunuz.
  5. Uzun senelerin vermiş olduğu birikimle sınırlı sayıda poster arşiviyle değil, binlerce poster seçeneğiyle karşılaşmış olursunuz.

Hediye Poster 14 Yaşında

2004'den beri sizinleyiz