Müzik Gibi

Baba olmaya aday  sevdikleriniz için güzel bir hediye, Müzik Gibi

Dilerseniz ürününüzü Nish İstanbul Plazadaki adresimizden elden alarak daha da hızlı elinizde olmasını sağlayabilirsiniz.

Müzik Gibi sizin fotoğraflarınızla size özel olarak hazırlanacak bir tasarımdır. Bu tasarım seçtiğiniz baskı türünde basılıp kargo ile adresinize gönderilir. Baskı türü seçip sipariş oluştur butonuna bastıktan sonra fotoğraf yükleme alanına yönlendirileceksiniz.
99.00 TL 99.00


Poster baskı, parlak kalın gramajlı bir üründür. (fotoğrafçılarda bastırdığınız şekilde). Bantla asabilir veya zevkinize göre çerçeve yaptırabilirsiniz.
Fotoblok posterinizi üzerine yapıştırdığımız 3mm. sert malzemedir. Fotobloklu posterler daha uzun ömürlü olup duvara asmak için sadece yapıştırmak yeterli olur. Fotoblok uygulaması yapılmış posterler için ekstra çerçeve yaptırmanıza gerek kalmaz.
Kanvas Tablo, ressamların tablo yaparken kullanmakta olduğu tuval olarak isimlendirilen bez üzerine, son teknoloji ürünü dijital baskı makineleri ile yapılan ve bunun sonucunda farklı ebatlara sahip ahşap çerçeve üzerine gerilerek ortaya çıkarılan tablolara verilen genel isimdir.
* Başlangıç fiyatıdır. Baskı türüne ve boyuta göre fiyat değişir.

Baskı türü seçtiğinizde boyut seçenekleri çıkacaktır. Seçimize göre fiyat güncellenecektir. 10 TL kargo bedeli 150 TL üzeri siparişlerde ücretsiz.

DETAYLI BİLGİ

Sevginizi doğanın en güzel sesiyle anlatmak ve ona sevginizin en güzel mesajını vermek isterseniz, "Müzik Gibi"  posteri tam aradığınız gibi bir hediye olacaktır.


Üzerine düşünülmüş, tasarımcımızın hayal gücüyle oluşturulmuş bu tasarımı, tablo halinde sevdiğinize hediye ettiğinizde, üstelik kendi fotoğrafıyla, yüzündeki mutluluk ifadesini hayal edebiliyor musunuz? 
Göndereceğiniz fotoğraf, tasarımcımız tarafından onaylanırsa, ödemenizin ardından tasarımınız hazırlanır, onayınıza sunulur ve istediğiniz boyutta baskısı alınarak kargoya verilir. Bu posterin benzerini sizin için de tasarlamamızı isterseniz, bedenin üst kısmının da gözüktüğü,  net bir fotoğraf göndermeniz yeterli olacaktır.

Müzik Gibi sürreal posterini sizin için de tasarlamamızı isterseniz, bedenin üst kısmının da gözüktüğü,  net bir fotoğraf göndermeniz yeterli olacaktır.

Müşt.hizmetleri: 0850 840 93 20 (P.tesi- Cuma 09:00-18:00)
WhatsApp sipariş ve ürün danışma: 0505 972 71 91
7 gün 24 saat sorularınız için tıklayınız...

SIKÇA SORULAN SORULAR

ÖDEME YAPARKEN HANGİ YÖNTEMLERİ KULLANABİLİRİM?

Tüm kredi kartlarını kullanabilirsiniz. Ayrıca internet şubesi kullanıyorsan banka havalesi ve EFT ile ödeme yapabilirsiniz. İnternet şubesi kullanmıyorsanız bankaların ATMlerinden kartsız işlem ile ödeme yapmanız mümkün. Kişiye özel olarak tasarım yapıp, kişiye özel baskı aldığımız için kapıda ödeme seçeneği bizim ürünlerimizde kulllanılamamaktadır.

 

ÖDEME NE ZAMAN YAPILIR?

Siparişinizi vermenizin ve fotoğrafları göndermenizin ardından kısa bir kontrol süresi vardır. Eğer fotoğraflarınız tasarım için yeterli bulunursa aşağıdaki sırayla süreç işleyecektir.

1. Ödeme
2. Tasarım (ödemeden sonra mesai saatlerinde 5 saat içinde)
3. Önizleme maili
4. Onay veya varsa revize talebiniz.
5. Onay (onay verene kadar 3 ve 4. aşama tekrar eder)
6. Baskı ve ürünün hazırlanması
7. kargolama ve kargo takip bilgisinin paylaşılması

Fotoğraflarınız herhangi bir sebeple yeterli değilse uygun olması için sizi yönlendireceğiz.

 

ÜRÜNLERİNİZİN BASKI KALİTESİ NASIL?

2005 yılından bu yana hizmetimizi kesintisiz sürdürmemiz kalite konusunda asla taviz vermemize lazımdır.

 

KREDİ KARTI İLE ALIŞVERİŞ YAPMAM GÜVENLİ Mİ?

BDDK onaylı kredi kartı güvenliğini en üst düzeye çıkarmış olan https://www.paytr.com üzerinden ödeme yapacaksınız. Daha güvenlisi olamaz. 

 

HANGİ KARGO ŞİKETİ İLE ÇALIŞIYORSUNUZ?

Yurtiçi Kargo ile

 

KARGOMUN DURUMUNU NASIL ÖĞRENEBİLİRİM?

Siparişin kargoya verildiği gün e-mail ile kargo takip numarası göndereceğiz. Bu takip numarasını kullanarak kargonuzun durumunu takip edebilirsiniz.

 

YAPACAĞIM ALIŞVERİŞLERDE KARGO ÜCRETİ NE KADAR?

150 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretini biz karşılıyoruz. Bunun altında kalan alışverişlerde ise kargo ücreti Türkiye 'nin her yerine yalnızca 10 TL.

 

SATIN ALDIĞIM ÜRÜN BANA NE ZAMAN ULAŞIR?

Bizim tüm ürünlerimiz bir tasarım sürecinden sonra hazırlanır. Size özel hazırlanan tasarımı e-mail veya WhatsApp üzerinden göreceksiniz. Eğer tasarıma o gün saat 14:00'ya kadar onay verirseniz ertesi iş günü kargoya verilecektir.

Ürünler kargo firmasına teslim edildikten sonra firmanın yoğunluğuna ve bulunduğun şehre bağlı olarak 1-2 iş günü içinde teslim edilmektedir. (Kargo taşımacılığında ürünün ulaşacağı günü garanti etmek ve kesin süre vermek mümkün değildir. %5 oranında kargo taşımacılık hatası nedeniyle planlanan süreden daha geç teslim olabilmektedir.)

%100 MEMNUNİYET GARANTİSİ

Hediyeposter.com da memnuniyetiniz garantimiz altında. 

  1. Gönderdiğiniz fotoğraf herhangi bir sebeple en iyi tasarımı yapmak için uygun değilse, değiştirmeniz için size gerekli bilgiyi veriyoruz. 
  2. Uygun fotoğraf oluncaya kadar ödeme almıyoruz.
  3. Yapılan tasarım mutlaka onayınız alınarak baskıya alınıyor. Önizleme olarak gördüğünüz tasarımda tam olarak içinize sinene kadar revize talep edebilirsiniz.
  4. İlk gördüğünüz tasarımı beğenmezseniz revize talep etmeden para iadesi talep edebilirsiniz.
  5. Kısacası risk yok, sürpriz yok, memnuniyet var.
BU KATEGORİ İÇİN SEÇENEKLER

Bunlar da ilginizi çekebilir