Fotoğraf Poster

Foto poster ile çok sevdiğiniz ve sizin için önemli olan fotoğraflara profesyonel grafik tasarım hizmeti alabilirsiniz.

Fotoğraf Poster sizin fotoğraflarınızla size özel olarak hazırlanacak bir tasarımdır. Bu tasarım seçtiğiniz baskı türünde basılıp kargo ile adresinize gönderilir. Baskı türü seçip sipariş oluştur butonuna bastıktan sonra fotoğraf yükleme alanına yönlendirileceksiniz.
69.00 TL 69.00


Poster baskı, parlak kalın gramajlı bir üründür. (fotoğrafçılarda bastırdığınız şekilde). Bantla asabilir veya zevkinize göre çerçeve yaptırabilirsiniz.
Fotoblok posterinizi üzerine yapıştırdığımız 5mm. sert malzemedir. Fotobloklu posterler daha uzun ömürlü olup duvara asmak için sadece yapıştırmak yeterli olur.
Kanvas Tablo, Fotoğraf baskısına özel gerilebilir dayanıklı malzemeye basılan ve kurutulmuş ahşap şase üzerine gerilerek tablo haline getirilen 2 cm kalınlıkta dekoratif ürünlerdir.
* Başlangıç fiyatıdır. Baskı türüne ve boyuta göre fiyat değişir. Kargo ücreti 9 TL. 
150 TL üstü ücretsiz kargo

DETAYLI BİLGİ

 

  1. Siyah beyaz fotoğraflarınız renklendirebilir,
  2. Eski fotoğrafları tamir edebilir,
  3. Renk düzenlemesi yapabilir,,
  4. Fotoğrafta istenmeyen şeyleri silebilir,
  5. Yüz üzerinde rötuş yapabiliriz.
Tasarım için ne gereklidir?:
FOTOĞRAF YÜKLEME ALANInı kullanarak fotoğrafınızı bize ulaştırınız ve yapılmasını istediğiniz işlemi tasarımcımıza notlar kısmından bildiriniz. Siyah beyaz fotoğraflarınız renklendirilir, Eski fotoğrafları tamir edilir, Renk düzenlemesi yapılır, Fotoğrafta istenmeyen şeyler silinir, yüz üzerinde rötuş yapılır.

SIKÇA SORULAN SORULAR

ÖDEME YAPARKEN HANGİ YÖNTEMLERİ KULLANABİLİRİM?

Tüm kredi kartlarını kullanabilirsiniz. Ayrıca internet şubesi kullanıyorsan banka havalesi ve EFT ile ödeme yapabilirsiniz. İnternet şubesi kullanmıyorsanız bankaların ATMlerinden kartsız işlem ile ödeme yapmanız mümkün. Kişiye özel olarak tasarım yapıp, kişiye özel baskı aldığımız için kapıda ödeme seçeneği bizim ürünlerimizde kulllanılamamaktadır.

 

ÖDEME NE ZAMAN YAPILIR?

Siparişinizi vermenizin ve fotoğrafları göndermenizin ardından kısa bir kontrol süresi vardır. Eğer fotoğraflarınız tasarım için yeterli bulunursa aşağıdaki sırayla süreç işleyecektir.

1. Ödeme (banka havalesi veya kredi kartıyla)
2. Tasarım (ödemeden sonra mesai saatlerinde 5 saat içinde)
3. Önizleme maili
4. Onay veya varsa revize talebiniz.
5. Onay (onay verene kadar 3 ve 4. aşama tekrar eder)
6. Baskı ve ürünün hazırlanması
7. kargolama ve kargo takip bilgisinin paylaşılması

Fotoğraflarınız herhangi bir sebeple yeterli değilse uygun olması için sizi yönlendireceğiz.

 

ÜRÜNLERİNİZİN BASKI KALİTESİ NASIL?

2005 yılından bu yana hizmetimizi kesintisiz sürdürmemiz kaliteden asla taviz vermediğimiz için mümkün oldu.

 

KREDİ KARTI İLE ALIŞVERİŞ YAPMAM GÜVENLİ Mİ?

BDDK onaylı ve kredi kartı güvenliğini en üst düzeye çıkarmış olan https://www.paytr.com üzerinden ödeme yapacaksınız.

 

HANGİ KARGO ŞİKETİ İLE ÇALIŞIYORSUNUZ?

Yurtiçi Kargo ile

 

KARGOMUN DURUMUNU NASIL ÖĞRENEBİLİRİM?

Siparişin kargoya verildiği gün e-mail ile kargo takip numarası göndereceğiz. Bu takip numarasını kullanarak kargonuzun durumunu takip edebilirsiniz.

 

YAPACAĞIM ALIŞVERİŞLERDE KARGO ÜCRETİ NE KADAR?

150 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretini biz karşılıyoruz. Bunun altında kalan alışverişlerde ise kargo ücreti Türkiye 'nin her yerine yalnızca 10 TL.

 

SATIN ALDIĞIM ÜRÜN BANA NE ZAMAN ULAŞIR?

Bizim tüm ürünlerimiz bir tasarım sürecinden sonra hazırlanır. Size özel hazırlanan tasarımı e-mail veya WhatsApp üzerinden göreceksiniz. Eğer tasarıma o gün saat 14:00'ya kadar onay verirseniz ertesi iş günü kargoya verilecektir.

Ürünler kargo firmasına teslim edildikten sonra firmanın yoğunluğuna ve bulunduğun şehre bağlı olarak 1-2 iş günü içinde teslim edilmektedir. (Kargo taşımacılığında ürünün ulaşacağı günü garanti etmek ve kesin süre vermek mümkün değildir. %5 oranında kargo taşımacılık hatası nedeniyle planlanan süreden daha geç teslim olabilmektedir.)

%100 MEMNUNİYET GARANTİSİ

Hediyeposter.com da memnuniyetiniz garantimiz altında. 

  1. Gönderdiğiniz fotoğraf herhangi bir sebeple en iyi tasarımı yapmak için uygun değilse, değiştirmeniz için size gerekli bilgiyi veriyoruz. 
  2. Uygun fotoğraf oluncaya kadar ödeme almıyoruz.
  3. Yapılan tasarım mutlaka onayınız alınarak baskıya alınıyor. Önizleme olarak gördüğünüz tasarımda tam olarak içinize sinene kadar revize talep edebilirsiniz.
  4. İlk gördüğünüz tasarımı beğenmezseniz revize talep etmeden para iadesi talep edebilirsiniz.
  5. Kısacası risk yok, sürpriz yok, memnuniyet var.

SİPARİŞ VERMEK İSTİYORUM AMA BİR SORUNUM VAR

Sipariş vermek istiyorsunuz ama tereddütleriniz var veya sorun yaşıyorsunuz. Sorununuzu bildirin sizin için özel çözüm üretelim.

Bunlar da ilginizi çekebilir