Foto Mozaik Tablo

Göndereceğiniz en az 50 en fazla 300 fotoğrafla net, capcanlı hediyelik foto mozaik tablo

Dilerseniz ürününüzü Nish İstanbul Plazadaki adresimizden elden alarak daha da hızlı elinizde olmasını sağlayabilirsiniz.

Foto Mozaik Tablo sizin fotoğraflarınızla size özel olarak hazırlanacak bir tasarımdır. Bu tasarım seçtiğiniz baskı türünde basılıp kargo ile adresinize gönderilir. Baskı türü seçip sipariş oluştur butonuna bastıktan sonra fotoğraf yükleme alanına yönlendirileceksiniz.
109.00 TL 109.00


Poster baskı, parlak kalın gramajlı bir üründür. (fotoğrafçılarda bastırdığınız şekilde). Bantla asabilir veya zevkinize göre çerçeve yaptırabilirsiniz.
Fotoblok posterinizi üzerine yapıştırdığımız 3mm. sert malzemedir. Fotobloklu posterler daha uzun ömürlü olup duvara asmak için sadece yapıştırmak yeterli olur. Fotoblok uygulaması yapılmış posterler için ekstra çerçeve yaptırmanıza gerek kalmaz.
Kanvas Tablo, ressamların tablo yaparken kullanmakta olduğu tuval olarak isimlendirilen bez üzerine, son teknoloji ürünü dijital baskı makineleri ile yapılan ve bunun sonucunda farklı ebatlara sahip ahşap çerçeve üzerine gerilerek ortaya çıkarılan tablolara verilen genel isimdir.
* Başlangıç fiyatıdır. Baskı türüne ve boyuta göre fiyat değişir.

Baskı türü seçtiğinizde boyut seçenekleri çıkacaktır. Seçimize göre fiyat güncellenecektir. 10 TL kargo bedeli 150 TL üzeri siparişlerde ücretsiz.

DETAYLI BİLGİ

10 yılı aşkın bir süredir kişiye özel mozaik fotomozaik tasarımı yapıyoruz. Bu sürede geliştirdiğimiz özel grafik tekniği ile hem küçük resimler hem de geneli oluşturan büyük resim canlı ve net olmaktadır. 

 • - Bize fotomozaik siparişi verdiğinizde;
 • - En iyi sonuca ulaşmak için fotoğraf konusunda bir yetersizlik varsa rehberlik yapılır,
 • - Ana fotoğrafınız üzerinde gerekli renk düzenlemesi, netleştirme ve gereksiz detaylardan arındırılır,
 • - En az 50 en çok 300 adetten oluşan küçük fotoğraflarınız tek tek kırpılır (Böylece karelerde kafalarınız ve önemli detayların kesilmediğinden emin oluyoruz),
 • - Geliştirdiğimiz özel teknikle mozaiğin oluşturulur,
 • - Oluşturulan mozaik üzerinde netleştirme ve renk düzenlemesi yapılır, 
 • - Oluşturulan bu çalışma için onayınızın alınır ve yüksek kaliteli geniş format yazıcılar ile solmaya dayanıklı olarak basılır.


Ortalama bir fotomozaik 1000 civarı kareden oluşur. Kare sayısını düşük tutmaya çalışıyoruz ki böylece kareler daha az tekrar etsin, daha büyük ve net olsun. Sonuç olarak fotoğraflarınıza bakarken cap canlı ve net görebilirsiniz.

Her kare 15x15 mm ve daha büyük olmasına özen gösteriyoruz. (Daha büyük ebatlı ürün seçtiğinizde kullanılan kare sayısı artmayacak, kareler daha da büyük ve net olacaktır.)

Netlik önemlidir

10 yılı aşkın süredir geliştirdiğimiz özel grafik teknikleri olmadan yapılacak fotomozaik soldaki gibi olacaktır. Kısa sürede yapılan bu tür çalışmaları piyasada bol bol bulabilirsiniz. Sağdaki gibi hem karelerin net olduğu, hem de ana fotoğrafın capcanlı olduğu türden tasarımlar için doğru yerdesiniz. Tüm tasarımlarımız olabilecek en üst kalitede hazırlanmaktadır. Mozaik tablo olarak kanvas tabloyu seçtiğinizde uzun ömürlü ve dekoratif bir ürüne sahip olacaksınız.

Tasarım için ne gereklidir?:
50 adet ile 300 adet arasında fotoğraf gereklidir. İçlerinden en sevdiğiniz fotoğrafı ana fotoğraf olarak belirleyebilirsiniz.

Müşt.hizmetleri: 0850 840 93 20 (P.tesi- Cuma 09:00-18:00)
WhatsApp sipariş ve ürün danışma: 0505 972 71 91
7 gün 24 saat sorularınız için tıklayınız...

SIKÇA SORULAN SORULAR

ÖDEME YAPARKEN HANGİ YÖNTEMLERİ KULLANABİLİRİM?

Tüm kredi kartlarını kullanabilirsiniz. Ayrıca internet şubesi kullanıyorsan banka havalesi ve EFT ile ödeme yapabilirsiniz. İnternet şubesi kullanmıyorsanız bankaların ATMlerinden kartsız işlem ile ödeme yapmanız mümkün. Kişiye özel olarak tasarım yapıp, kişiye özel baskı aldığımız için kapıda ödeme seçeneği bizim ürünlerimizde kulllanılamamaktadır.

 

ÖDEME NE ZAMAN YAPILIR?

Siparişinizi vermenizin ve fotoğrafları göndermenizin ardından kısa bir kontrol süresi vardır. Eğer fotoğraflarınız tasarım için yeterli bulunursa aşağıdaki sırayla süreç işleyecektir.

1. Ödeme
2. Tasarım (ödemeden sonra mesai saatlerinde 5 saat içinde)
3. Önizleme maili
4. Onay veya varsa revize talebiniz.
5. Onay (onay verene kadar 3 ve 4. aşama tekrar eder)
6. Baskı ve ürünün hazırlanması
7. kargolama ve kargo takip bilgisinin paylaşılması

Fotoğraflarınız herhangi bir sebeple yeterli değilse uygun olması için sizi yönlendireceğiz.

 

KREDİ KARTI İLE ALIŞVERİŞ YAPMAM GÜVENLİ Mİ?

BDDK onaylı kredi kartı güvenliğini en üst düzeye çıkarmış olan https://www.paytr.com üzerinden ödeme yapacaksınız. Daha güvenlisi olamaz. 

 

HANGİ KARGO ŞİKETİ İLE ÇALIŞIYORSUNUZ?

Aras Kargo ile tüm Türkiye'ye, Yurtiçi kargo ile Kuzey Kıbrıs ve Azerbaycan'a gönderilir. Almanya ve Avusturya'da Posterium.de den sipariş verebilirsiniz.

 

KARGOMUN DURUMUNU NASIL ÖĞRENEBİLİRİM?

Siparişin kargoya verildiği gün e-mail ile kargo takip numarası göndereceğiz. Bu takip numarasını kullanarak kargonuzun durumunu takip edebilirsiniz.

 

YAPACAĞIM ALIŞVERİŞLERDE KARGO ÜCRETİ NE KADAR?

100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretini biz karşılıyoruz. Bunun altında kalan alışverişlerde ise kargo ücreti Türkiye 'nin her yerine yalnızca 7 TL.

 

SATIN ALDIĞIM ÜRÜN BANA NE ZAMAN ULAŞIR?

Bizim tüm ürünlerimiz bir tasarım sürecinden sonra hazırlanır. Size özel hazırlanan tasarımı e-mail veya WhatsApp üzerinden göreceksiniz. Eğer tasarıma o gün saat 16:00'ya kadar onay verirseniz ertesi iş günü kargoya verilecektir.

Ürünler kargo firmasına teslim edildikten sonra firmanın yoğunluğuna ve bulunduğun şehre bağlı olarak 1-2 iş günü içinde teslim edilmektedir. (Kargo taşımacılığında ürünün ulaşacağı günü garanti etmek ve kesin süre vermek mümkün değildir. %5 oranında kargo taşımacılık hatası nedeniyle planlanan süreden daha geç teslim olabilmektedir.)

%100 MEMNUNİYET GARANTİSİ

Hediyeposter.com da memnuniyetiniz garantimiz altında. 

 1. Gönderdiğiniz fotoğraf herhangi bir sebeple en iyi tasarımı yapmak için uygun değilse, değiştirmeniz için size gerekli bilgiyi veriyoruz. 
 2. Uygun fotoğraf oluncaya kadar ödeme almıyoruz.
 3. Yapılan tasarım mutlaka onayınız alınarak baskıya alınıyor. Önizleme olarak gördüğünüz tasarımda tam olarak içinize sinene kadar revize talep edebilirsiniz.
 4. İlk gördüğünüz tasarımı beğenmezseniz revize talep etmeden para iadesi talep edebilirsiniz.
 5. Kısacası risk yok, sürpriz yok, memnuniyet var.
Bunlar da ilginizi çekebilir